Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Çukur ne zaman başlıyor

Çukur ne zaman başlayacak ?

Arkadaşlar bizzat ben dahil olmak üzere sanırım tüm Türkiye Çukur dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman ekrana geleceğini merakla bekliyordur.Sizler için tabiki kendim içinde yaptığım araştırmalar sonucu Çukur dizisinin ne zaman başlayacağı konusunda sizlere bilgi vermek istedim.

Maalesef ki, tüm kanallarda dizilerin çoğu yeni bölümleriyle ekrana gelmiyor.Bunun nedeni ise virüs salgını dolayısıyla yeni bölümleri izleyemez olduk.

Çukur ne zaman başlıyor?

Son olarak 93.bölüm ekrana gelmiş olup sezon finali yapılmıştır.Dizi ekibi senarist ve yönetmenleri el birliğiyle yeni sezon için çalışmalara başladılar.Tekrar bu olayların yaşanmaması için dizi ekibi birkaç bölüm önden giderek çekimlerine Temmuz ayı sonlarına doğru başlayacak.Tahmini olarak yeni sezon ilk bölümü Eylül ayının ilk haftası ekranlara geleceği konuşuluyor.

Ufak bir bilgi olarak en son diziye katılan Barış Arduç’u tam manasıyla izleyemediğimizi düşünüyorum.Bakalım yeni bölümde bizi neler bekleyecek, yeni oyuncularında kadroya katılacağı konuşuluyor.Sizlerde bu konuya yorum yapmak isterseniz aşağıdaki kutucuğa post atabilirsiniz.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla