Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Caner Çalışır Öldü

Caner Çalışır Kimdir, kısaca anlatacağız.

Sosyal medya fenomeni ayrıca DJ’lik yapan Çalışır survivor yarışmasında yarışan Cemal Can ile yakın arkadaşlık kurmuş birisidir.Caner Çalışır’ın ani ölüm haberi sosyal medya takipçileri tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Caner Çalışır Kimdir? 

1989 yılında doğan Çalışır 31 yaşında İstanbulda doğmuştur.Berna Arıcı ile çektiği video fenomenliği atılmış ilk adımı olmuştur.Çeşitli dizilerde rol alan Caner Bey O Hayat Benim Kiraz Mevsimi dizilerinde rol almış olup oldukça beğeni kazanmıştır.Okan Bayülgen’le kanal d televizyon kanalında beraber çalışmıştır.

Sosyal medya fenomenliği haricinde DJ’lik yapan rahmetli Caner Çalışır çeşitli mekanlarda sahnelere çıkıyordu.Kerimcan Durmaz, Cemal Can ile yakın arkadaşlığı olan arkadaşımız son zamanlarda Ablan Star Bebeğim cümlesiyle kendisinde söz ettirmeyi başarmıştır.

Ölüm Nedeni Nedir?

Yaklaşık 4 sene öncesine kadar çoklu organ yetmezliği nedeniyle tedavi gören DJ, yoğun bakımda tedavi görmüştür, bir süre sonra hastalığını atlatan Çalışır 10 haziran  sabah kalp krizi nedeniyle ölmüştür.

Ailesine, yakın arkadaşlarına Allah’tan sabır diliyoruz.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla