Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Muslera Ayağı kırıldı

Fernando Muslera üzdü..

Son zamanlarda aldığımız futbol adına kötü bir haberle karşınızdayız.Galatasaray Çaykur rize spor maçında ayak bileğinden sakatlanan Muslera’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletelim.

Geçen sene aynı sahada rize stadında Emre Akbaba sakatlık geçirmişti, yaklaşık 1 sene sahalardan uzak kalmıştı.Bu üzücü durum aynı stadda tekrar galatasaray’lı bir futbolcuya olması gerçekten şaşırtıcı bir durum olduğunu gösteriyor.Maçın daha 16.dakikasında Çaykur Rizespor’luyla karşı karşıya gelen Fernando Muslera posizyon gereği topu uzaklaştırmaya çalışırken ayağı geriye kaydı ve istenmeyen bir durumla karşı karşıya geldi.

Ayak bileği kırılan Muslera Galatasaray kulübü tarafından yapılan açıklamaya göre bugün ameliyat edileceği açıklandı.Tibia ve fibula kemiği kırılması tespit edilen Fernando Muslera’nın kendisine ve ailesine geçmiş olsun en kısa sürede sağlığına geri dönmesini temenni ederiz.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla