Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Bayan Çanta Modelleri

Arkadaşlar merhaba,

Bayan Çanta Modelleri 2020 sizler için paylaşmak istedik.

Corona dolayısıyla bu yazın biraz zor geçicek gibi gözüksede, yeni trend çanta modellerinden asla vazgeçemeyenlerimiz vardır.Sizler adına bir takım araştırmalar sonucu yeni model çantaları ve hangi model yada hangi tarz modeller bu sene moda olacak onları paylaşmak istiyoruz.Gerek plaj modelleri, gerek bel çantaları gibi modeller bu sene moda olacak.

Bayanların en çok dikkat ettiği takılar, bunu tamamlayacak çantalar kol saatleri gibi gibi birçok şeyler sayabiliriz.Taşıdığınız çantalar sizin kişiliğinizin ve tarzınızın aynası gibidir.Bazı bayanların çantaları okadar büyük oluyor ki içinde neler var kim bilir :)) Birkaç model paylaşalım..

Bu sene hasır çantalar oldukça moda olacak.

Bakınız bu model çok güzel bence, bu tarz şeyler alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra keten etnik kökenleri çantalar var.Bu tür modeller hem taşıması kolay ve plajlarda geceleri eğlenmek için çıktığınızda kombin yaparken sizi tamamlayacak ürünlerdir.

Son zamanlarda moda olarak uygulanan diğer bir model ise bel çantalarıdır.Bel üzerinde taşınan bu çantalar yazın trendleri arasına girmiş bulunmaktadır.Benim en çok beğendiğim çantalardan birini sizlerle paylaşayım.

sizlerde bu konuyla alakalı fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz, dilerseniz yeni insanlarla tanışmak için sanal sohbet kanalımıza girebilirsiniz..


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla