Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Esengül Civelek Kimdir

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı olarak atanan Esengül Civelek Kimdir, kısaca tanıyalım.

Bildiğiniz üzere yakın zamanda ülkemizin 41 ilinde vali atamaları olmuş bunların arasından en çok konuşulan ise Cumhurbaşkanı Başdanışmanı olarak atanan sayın Civelek olmuştur.Cumhurbaşkanımızın onay imzasıyla biliyorsunuz bu atamalar gerçekleşiyor, daha sonrasında resmi gazetede yayınlanıyor..

Esengül Civelek Hayatı

Esengül Civelek Aydın Nazilli ilçesinde 1958 yılında doğmuştur.Başarılı bir öğrenci olan sayın Civelek Ankara Üniversitesi siyasi bilgier fakültesinden 1979 yılında bitirmiş, akabinde iş hayatına başlamıştır..

Maliye Bakanlığında 1980 yılında Hazine Genel Müdürlüğü İşbirliği Teşkilatı Kamu İktisadı Teşebbüsleri dairesinde görevine devam etmiştir.Sayamayacağımız belirli statüde iş hayatına devam eden Esengül Hanım, çok başarılı bir iş hayatı olmuştur.

. 2010-2011 : Milli eğitim bakanlığı müsteşarlığı

.2011-2014 : Yalova Valisi

.2014-2017 : Kırklareli Valisi

.2017-2020 : Muğla Valisi

Çok güzel geçmişe ve çalışma hayatına bağlı olan sayın Esengül Civelek hanım’a yeni görevinde başarılar diliyor, Allah utandırmasın diyerek yazımıza son verelim.

 

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla