Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Caner Erkin Ayrılıyor

Caner Erkin Beşiktaştan ayrıldı mı ?

Beşiktaşta 1.8 milyon euro kazanan Caner Erkin, beşiktaşın gelecek sene indirime gitmesini kendisinden talep etmişti.Beşiktaş’ın maddi durumu ortada bildiğiniz üzere birkaç futbolcu ile yollar kesin ayrılacak.Bunlardan birisi Caner diğeri Gökhan Gönül geleceği en çok konuşulan isimlerin başında yer alıyordu.

Beşiktaş kulubü futbolcusuna çok makul bir fiyat belirlemiş ve sunmuştu, bunu kabul etmeyen Caner Erkin gelecek sezon başka bir kulüpte yer alacak.Bugün menajeri Batur Altıparmak tarafından yapılan açıklama göre Beşiktaştan ayrılıyoruz dedi.

Galatasaray ve Fenerbahçe’ye söz verdik diye bir lafımız olmadı, yurt içi ve yurt dışından teklifler oluyor.Bunu kendisiyle görüşüp en doğru kararı vermesi konusunda görüşmelerimiz olacaktır dedi.Yurt dışı neden olmasın diyen Altıparmak zaten İnter’den ayrılmasını hiç istememiştim fakat o sene haksızlığa uğradığını, çok istemesekte ayrılmak zorunda kalmıştı dedi.

 

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla