Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Exatlon Hayrettin Kimdir

Exatlon Challenge Hayrettin Kimdir.

Merhaba arkadaşlar herkesin tanıdığı bir isim olan Hayrettin Onur Karaoğuz Exatlon Challenge  2020 yarışmasına dahil oldu.Acun Ilıcalı’nın türkiyeye kazandırdığı bir yarışma daha Temmuz ayında Netflix kanalında yayına girecek..

Hayrettin Kimdir Hayatı:

1984 yılında Ankarada doğan Hayrettin Memur bir aileye sahip ailenin ortanca çocuğudur.Orta yaşlarda İstanbula taşınan youtuber, 1997 yılında Bakırköy’de Yahya Kemal Beyatlı lisesinde okumuştur.Liseyi bitirdikten 4 sene dersaneye gidip Üniversiteye hazırlanan Hayrettin Onur Karaoğuz 2004 yılında Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi reklamcılık bölümünü seçmiştir, ve kazanmıştır.Okul yıllarında oyunculuk ve reklamcılık eğitimi almış, 2008 yılında okulunu bitirmiştir.

Oyunculuğuda iyi olan sanatçı üniversite yıllarında 4 sene boyunca 10 oyun oynamış, 200 7 yılında istanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen En iyi Erkek oyuncu ödülünü almıştır.

-2009  yılında standup gösterilerine başlamıştır.

– 2010 yılında Doritos’un sponsorluğu altında çeşitli üniversitelerde gösteri yapmıştır.

-2011 yılında Star Tv’de kendi programını yapmaya başlamıştır.

-2013 yılında kendisini ve ingilizcesini geliştirmek amacıyla, Amerikada youtube stüdyolarına gitmiş olup, burada çeşitli çalışmalar yapmıştır.O süre zarfında Amerika’nın Los Angeles şehrinde yaşamıştır.2014 yılında Mayıs ayında kendi vatanı Türkiyemize geri dönüş yapmıştır.

Bu sene Exatlon Challenge yarışmasına katılan ünlü youtuber’a sohbet mobil ailesi olarak başarılar diliyoruz..

Bu konu hakkında duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir, ve yorum yapabilirsiniz.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla