Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Bağcılarda Yangın Çıktı

Bağcılarda yangın faciası..

Dün gece 02:00 sularında bağcılar meydanda bulunan birkaç işyerinde eş zamanlı diyebileceğimiz türden yangın çıktı.

Bağcılar’da 5 ayrı adres ve işyerinde yangın çıktı.Çıkan yangında insan kaybı olmayıp 10 iş yerinde ciddi derecede maddi hasar meydana gelmiştir.

Tam adres olarak Bağcılar, Güneşli Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi Üsküp Caddesi Kirazlı Caddesi Menderes Caddesi adreslerinde aynı anda yangın çıktı.Yangınların nasıl çıktığı  konusunda henüz bir net bilgi elimize geçmedi.Çevrede bulunan vatandaşların haber vermesiyle olay yerine gelen itfaiye ekipleri kısa sürede yangına müdahale edip büyümesini engelledi.

İşyeri sahiplerinden bir kişi yangın’ın neden çıktığını söylemediler ama aynı zamanda 500 metre ilerideki başka bir dükkandada yangın çıktı dedi.Polis ve itfaiye ekipleri yangınların neden çıktığını öğrenmek için çalışma başlatmıştır.

İşyerleri hasar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.Yangın’ın maddi yönleri tabiki iş yerleri sahiplerine zor durumlar yaşatacaklar fakat, en azından can kaybı yaşanmaması kendi adıma sevindirici bir haber olduğunu söyleyebilirim.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla