Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Cemal Can Survivor Şampiyonu

Cemal Can Canseven Survivor 2020 yarışmasında şampiyon oldu..

Merhaba arkadaşlar,

Aylardır pandemi sürecinde dışarı çıkmadığımız, çıkamadığımız zamanlarda bile en çok izlediğimiz yarışmalardan biride survivor 2020 muhakkak olmuştur.Şuan çok şükür normalleşme sürecine girdiğimiz zamanda bu yarışmanın dün akşam bitmesinden ötürü bir yandan sevinip bir yandan üzülenimiz olmuştur.Peki Survivor 2020 yarışmasını kim kazandı ?

Cemal Can Survivor yarışmasınıı birincilikle tamamladı.14 Temmuz survivor yarışması bizi televizyona kitledi.Heyecanlı bir bekleyiş sonrası finale kalan Cemal Can ile Barış sms sonuçlarını heyecanla beklediler.Bizlerde ekranlar başında survivor finalistlerini heyecanla bekledik.Barış ve Cemal Can arada Acun ılıcalı’nın söz vermesiyle beraber kimsenin burada kaybeden olmadığını iki finalistinde buraya kadar gelmesinin bir başarı olduğunu bence her ikimizde şampiyonuz diyerek birbirlerine iltifat ettiler.

Barış Murat Yağcı‘nın kız kardeşide oradaydı, ve bir ara sayın Ilıcalı Barış’ın kız kardeşine söz hakkı verdiği andan itibaren duygusallaşan yarışmacı duygusallaşarak kendini tutamayıp gözyaşlarına boğuldu.

Survivor 2020 yarışması yaklaşık 5 aydır devam ediyordu, bu süre zarfında kimseyi kırmamaya özen gösteren başkalarına saygıda kusur etmeyen Cemal Can Barış Yağcı finali kesinlikle hak ettiler.Beyoğlu Noteri tarafından onaylanan yarışma sonucu Cemal Can Survivor 2020 yarışmasını kazandı.

Oylama sonucu kazanan Cemal Can Barış ile el ele tutuşarak seyircilerin önüne kadar geldiler.Acun Ilıcalı şampiyona kupasını verdi.Son olarak kutlamalar başladığı anda Cemal Can’ın yanına koşan en yakın arkadaşı Danla Bilic şampiyonluğun beraber tadını çıkardılar.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla