Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Huyruz Virjin Öldü

Huysuz Virjin hayatını kaybetti.

Televizyon programlarında Huysuz Virjin lakabıyla anılan Seyfi Dursunoğlu öldü.Akşam üzeri magazin alemine bomba gibi düşen haberle yıkılan sanatçılar, ünlüler ne yapacaklarını şaşırdılar.Bu haberden çok üzüntü duyan insanlar paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Huysuz Virjin tedavi gördüğü hastanede 17 temmuz 202o tarihinde akşam geç saatlerde hayatını kaybetti.88 yaşında hayatını kaybeden sanatçı yaklaşık 15 gündür hastanede tedavi altındaydı.

Ünlü şarkıcımız popstar Tarkan, Demet Akbağ, Cem Yılmaz gibi birçok sanatçılar rahmetli Seyfi Dursunoğlu için çok üzüldük, çınar ağacı gibi olan bir efsaneyi kaybettik gibi sözlerle bu durumun kendileri için çok üzücü olduğunu belirttiler.

Sohbet Mobil Siteleri   ailesi olarak sayın Seyfi Dursunoğlu ailesine ve yakın arkadaşlarına baş sağlığı diliyoruz, Allah mekanını cennet eylesin diyerek üzücü bir haberi sizlerle paylaşmış olduk.Sizlerde bu konuyla alakalı notunuz var ise aşağıdaki yorum kutucuğuna yazılarınızı paylaşabilirsiniz.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla