Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Pınar Gültekin Cinayeti

Pınar Gültekin’in acısını içimizde paylaşıyoruz.

Kan dondurucu olayla yine karşınızdayız, Pınar Gültekin cinayeti aydınlanıyor..

Muğla’da yaşayan üniversite öğrencisi Pınar birkaç gün önce çok kötü bir şekilde cesedi bulunarak medya ortamına haberi bomba gibi düşmüştü.Herkes bu genç kıza okadar üzülmüştü ki, ünlüler halk gerekse hemcinsleri bu olaya acımasızca karşı çıkmıştı.

Alınan bilgilere göre cinayeti işleyen Cemal Metin kan dondurucu olayı nasıl yaptığını bir bir polis sorgu odasında anlatıyor.Jandarmada ve verdiği savcılık odasında konuşmalarında yaklaşık15-20  saniye kadar boğazını sıktığını söyledi, üzerine cansız bedenini varile koymaya çalışırken rahmetli Pınar Gültekin’in boğazını iple sardığını sanarsınız ki, normal birşeymiş gibi o derecede soğuk kanlığıyla olayı anlattı.

Rahmetli Pınar’ın cesedini varilde yakarken etrafındaki komşulardan birisinin onu gördüğünü hayırdır, ne yakıyorsun diye sorarken ona verdiği  cevap akla zarardı.Evde plastikler kasalar birikmiş onları yakıyorum dedi..

Bu tür genç insanların tanıştıkları veya sevgili olacakları insanları iyi seçmeleri hakkında ne olursunuz dikkat edin, bu tür olayları artık görmek istemiyoruz.Rahmetli Pınar Gültekin’in ailesine başsağlığı diliyoruz, geride kalan sevdikleri ve yakın arkadaşlarına Allah’tan sabır diliyoruz..

 

 

 

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla