Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

O ses Türkiye Başvuru Formu

O Ses Türkiye Başvuru Formu ?

O ses Türkiye başvuru formu nasıl doldurulur ?

Merhaba arkadaşlar,

tv8 kanalında izlediğimiz en çok reyting olan programlardan biri olan o ses Türkiye yarışmasına katılmak için başvuru formu doldurmak zorundayız.Bilindiği üzere Acun Ilıcalı’nın önderliğinde en beğendiğimiz yarışmaların başında yer alıyor.

Peki bu O ses Türkiye başvurusu’su nasıl Yapılır ?

Onu anlatmaya çalışalım sizlere, 2 adet size link vereceğiz.Bir tanesi normal başvuru formu ondaki kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve tam doldurmanız gerekmektedir.

2. ise video’lu başvuru formu : O formda aynı şekilde birinci form gibi eksiksiz ve tam olarak kişisel bilgilerinizi yazıyorsunuz ek olarak sadece daha önceden çektiğiniz video paylaşıyorsunuz, hepsi bu.

Acun Medya tarafından incelendikten sonra size zaten geri dönüşü oluyor.Şimdiden yarışmaya katılacak arkadaşlara başarılar diliyoruz.

tv8 O SES TÜRKİYE : BAŞVURU İÇİN BURAYA TIKLA

tv8 O SES TÜRKİYE VİDEOLU BAŞVURU : VİDEOLU BAŞVURU İÇİN BURAYA TIKLA

Masterchef programına katılmak ve başvuru formu doldurmak istiyorsanız, bir önceki konumuz olan Masterchef Başvuru Formu  buraya tıklayarak formu doldurabilirsiniz.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla