Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Masterchef Emir Kimdir

Masterchef Emir Elidemir Kimdir Hayatı ?

Tv kanallarında en çok izlenen program olan Masterchef bu sezonda geçen sezonlar olduğu gibi çok izleniyor.Birbirinden değerli yarışmacılarla heyecan sürüyor.

Güzel ve etkileyici olaylarla karşımıza çıkan Masterchef programı duygusal yönlerlede seyirciyi etkilemeyi başarıyor.Çünkü her insanın bir geçmişi vardır, buda yarışmada açığa çıkıyor.Bunların yanı sıra son zamanda final turuna kalan Masterchef Emir Elidemir kimdir, onu tanıtmaya çalışacağız.

Peki Masterchef Emir Kimdir ?

Emir Elidemir Cunda adasında bir restorant’ta çalışmaktadır.26 yaşında olan Emir Elidemir aynı yarışmada beraber çalıştığı Ege Pakalın ile yarışıyor..

Senelerdir Masterchef yarışmasına katılmayı düşünen Emir iyice bu mesleği öğrendikten piştikten sonra 2020 Masterchef yani bu seneki programa katılmaya karar verdi.Genç yaşlarından beri bu mesleği yapan yarışmacı, daha önceden Fransa, Hollanda, ABD’de çeşitli restorantlarda aşçı olarak çalışmıştır.Yarışmacımız Özyeğin Üniversitesi Gastronomi bölümü mezunu olup, 7 senelik aşçılık kariyeri sonrası buraya katılmaya karar verip, burada öğreneceğim çok şey var o yüzden katılmaya karar verdim demiştir..


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla