Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Barış Sungur Fenerbahçeyle Anlaştı

Fenerbahçe 5. transferini duyurdu..

Fenerbahçe kulübü transfer bombalarını ard arda patlamaya devam ediyor.Teknik direktör Erol Bulut’a imzayı attırdıktan sonra futbolcu transferleride devam ediyor.

Hız kesmeyen Fenerbahçe takımı teknik direktöre imza attırmadan önce Gökhan Gönül Mert Hakan Yoldaş Filip Novak Caner Erkin ile sözleşme imzaladılar.Geçen senelerde yapılan hatalar yüzünden bu sene ince eleyip sık dokuyan yönetim elini çabuk tutuyor.

Beşiktaştan ayrılan Gökhan Gönül ile Caner Erkini kadrosuna katan Fb takımı sırasıyla herkese imza attırıyor.Emre Belezoğlu’nunda katkıları hiç şüphesiz transferlerde göze batıyor.Son olarak Bucasporda forma giyen 18 yaşında Barış Sungur ile anlaşan yönetim 5 yıllık sözleşmeyi futbolcuya imzalattı.Resmi sitesinde açıklama şu şekilde Kulübümüz Bucaspor 1928’de forması giyen Barış Sungur ile bonservisiyle kadromuza katılmıştır diye yazılı olarak bildirim yaptı.

Fenerbahçe adına bu transferlerin hayırlı olmasını diliyoruz.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla