Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Emre Gönlüşen Öldü

Spor camiasından acı bir haber ile karşınızdayız.Spor spikerliği yapan yeni nesil gençlerimizden Emre Gönlüşen hayatını kaybetti.

Genç yaşta apansız bir hastalığa düşen Emre Gönlüşen kanser tedavisi görüyordu.Dün yapılan açıklamaya göre genç spikerin hayatını kaybettiği söylendi..

Son zamanlarda BEINSPORT kanalında spor spikerliğine devam etmekte olan rahmetli Emre’nin çalıştığı kanalda görev alan program müdürü Murat Caner Emre Gönlüşen, çalışmayı çok seven hayatı seven zorluklara karşı mücadele etmeyi bırakmayıp sonuna kadar gidebilen bir insandı dedi.

Yalçın Çetin ise, bayramda Emre’yi aramak çok istedim durumu iyi değil dediler.Bu durum beni çok rahatsız etmişti kötü oldum arayamadım.Maalesef ölüm haberini aldık çok üzgünüm, yıkıldım Emre bambaşka bir insandı.Bizi bu hayatta erken bıraktı diyerek sitemlerini belirtti.

EMRE GÖNLÜŞEN KİMDİR

Emre Gönlüşen 22 Ekim 1978 yılında Adana’da doğmuştur.Adana şehir tiyatrosu konservatuarına  gidip orada 2 sene boyunca diksiyon eğitimi almıştır.Sıkı bir Adanaspor taraftarı olan Gönlüşen  o yaşlarda spikerliğe merak salıp Adana’nın bölgesel yayıncı kuruluşuna hayran olduğu takımın maçlarını anlatmak istediğini belirtip başvuru yapmıştır.

Geri dönüş alan Emre Gönlüşen bu şekilde tv hayatına başlamış bulunmaktadır.Akabinde kanalda farklı yönlerde çalışan kardeşimiz haber spikerliği, kurgu, montaj, müzik komedi tarzlarında programları sunmuştır.

Senesi tam olarak bilinmesede bu işi profesyonelliğe dökmek isteyen rahmetli Emre tv8 ekranlarında yer alan İtalya maçlarına hayran olduğu için bu olayı spikerliğe dökmek için, kendi hayatını kısaca anlatan bir tv8 kanalına bir mail atmıştır.

Acun Ilıcalı’nın kanalı Emreye geri dönüş yapmış ayağının tozuyla İnter Milan maçını anlatmış ve beğeni kazanmıştır.Daha sonrasında sırayla çeşitli kanallarda da görev yapmış rahmetli Emre Gönlüşen’in kısaca hayatından sizlere bahsetmiş olduk.

Genç yaşta hastalığa yenik düşen Gönlüşen ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla