Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Doğalgaz Bulundu

320 milyar metreküp doğalgaz bulundu..

Dün öğle saatlerinde 15:0 civarında konuşmaya başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan müjdeli haber diyerek başladığı konuşmasına doğalgaz keşfiyle alakalı açıklamalarda bulundu.

Senelerdir yapılan sondaj çalışmalarında bu derece doğalgaz kaynağı bulunmamıştı.Sayın Cumhurbaşkanımız’ın müjdeli haberiyle tüm Türkiye bu haberi sevinçle karşıladı.Karadeniz açıklarında yapılan araştırmalar sonucu 320 milyar metreküp doğalgaz bulundu.

Fatih adlı sondaj gemisi Karadeniz açıklarında ilk milli sondajımız sonucunda doğalgaz kalıntılarına ulaştılar.Sakarya gaz sahası olarak adlandırılan yerde 10 milyar metreküp doğalgaz üretilmesi halinde, Türkiyemizin 32 yıllık doğalgaz ihtiyacının %5’i bu bölgeden sağlanabilir.Diğer bölgesel çalışmalarda sürmektedir, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasında geçtiği gibi Akdeniz bölgesinden de bu tür haberleri bekliyoruz dedi.

Karadeniz bölgesinde diyerek açıklanan Sakarya Gaz sahası Zonguldak ilimizin açıklarındadır.Bu müjdeli haberi veren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdaoğan’a, Berat Albayrak’a ve çalışan vatandaşlarımıza minnettarız, umarım Ülkemiz için hayırlı olur..


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla