Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Masterchef Uğur Yılmaz Kimdir

Masterchef Uğur Yılmaz Deniz Kimdir..

Bugün sizlere son zamanlarda en çok izlenen tv programı olan masterchef yarışmacılarından Uğur Yılmaz Deniz kimdir, onu paylaşmaya çalışacağım.

Masterchef Uğur Deniz 26 yaşındadır.Kendisi hariç 2 kardeşi daha bulunan yarışmacı aşçılığa çok severek ve isteyerek başlamadım fakat zaman geçtikçe bu mesleği sevmeye başladım diyor.İlk deneyimini ufak bir restorant’ta başlayan Uğur Yılmaz  sonraki süreçlerde kendisini geliştirdiğini daha iyileriye giderek bu mesleği icra etmeyi kafasında tasarladığını söylüyor.

İl Riccio Bodrum restorantına geçen ve 7 italyan ustayla çalışmaya başlayan yarışmacı burada kendimi çok geliştirdim, sonrasında cruise gemisi olan Mein Schiff  2’de kariyerine devam eden masterchef Uğur burada senelerce çalışmıştır.

6 ay kadar süren çalışmaları sonrası Kıbrısta bulunan Elexus Hotel’de çalışma hayatına devam eden Uğur Yılmaz burada kendini körelttiğini daha iyi bir teklif geldiğini Katar’a gidip orada aşçılığa devam etmiştir.Katar ülkesinde 2 sene boyunca çalışıp Masterchef Türkiye yarışmasına katılmak için başvuru yapmıştır.Şuan yarışmada bulunan genç arkadaşımız’a başarılar diliyoruz, umarım aşçılık hayatında Masterchef sayesinde daha ileriye gitmesini temenni ediyoruz.

Dilerseniz sanal chat sitemiz’e girip yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.Sadece BURAYA TIKLAMANIZ yeterlidir.

 

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla