Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Çukur Azer Ayrıldı Mı

Çukur Azer Diziden Ayrılıyor Mu ?

Son dönemlerde en çok izlediğimiz dizilerden biri Çukur olmuştu.Malum pandemi sırasında dizi çekimleri yetkililer tarafından durdurulmuş ne zaman başlayacağı açıklanmamıştı.Fakat dizinin yeni bölümü fragmanı sitemizde yayınladık.

Fakat üzücü bir haber ile karşınızdayız.Çukur dizisi karakterlerinden Azer Kurtuluş yani gerçek ismi Cihangir Ceylan diziden ayrıldığını açıkladı.Çukur dizisi fanatikleri bu haberi duyunca benim gibi üzülecek diye tahmin ediyorum.Cihangir Ceylan başka bir dizi’den başrol teklifi almış ve kabul etmiş.

Yeni sezonda Çukur Azer’in öldürüleceği mi yoksa, başka bir şekilde ayrılacağı konusunda henüz bir açıklama gelmedi.Yerine gelicek oyuncu kim gelicek oda belli değil, yapımcılar tarafından bu konuyla alakalı bir yazı paylaşılmadı.

Peki Azer Kurtuluş Hangi dizide Oynayacak.

Yeni sezonda show tv’den yayınlanacak Alevlerin Ardından dizide başrol oyuncu olarak karşımıza çıkacak.Cihangir Ceylan’ın yeni dizisinde nasıl bir karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor, fakat hangi rolde nasıl karakter canlandıracağı şimdiden merak konusu oldu.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla