Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Deniz Akdağ Ölü Bulundu

Aile hekimi kamp çadırında ölü bulundu..

Yine bir okumuş aile hekimi olmuş bu vatan için, insan hastalıklarını iyileştirmek için hayatını okumaya adayan bir vatandaşımızı daha kaybettik.

Isparta ili Aksu ilçesinde aile hekimliği yapan Dr. Deniz Akdağ arkadaşlarıyla gittiği tabiat alanında kendi kaldığı çadırda ölü bulundu.Maalesef farklı bir ölüm ile karşınızdayız.Deniz Akdağ neden öldü ? sorusuna gelince gerekli araştırmalar yapılıyor.

Ispartada aile hekimliğini yürüten Deniz Akdağ , dün akşam arkadaşlarıyla toplanıp Pınar Gözü Tabiat parkına kamp için oraya gitmiştir.Gayet iyi başlayan kamp gece uyumak için çadırına giden doktorumuz sabah saatlerinde kalkmayınca, arkadaşları uyandırmak için çadıra girdiğinde hazin bir olayla karşılaştılar.Deniz Akdağ’ın hareket etmeyen vücuduyla karşılaşan arkadaşları ivedi şekilde 112 acil servisi arayarak hızlı şekilde olay yerine ambulans istediler.Olaya kısa sürede gelen ambulans görevlileri Akdağ’ın hayatını kaybettiğini arkadaşlarına söylediler.

Deniz Akdağ’ın mide rahatsızlığı olduğunu belirten arkadaşları, başka rahatsızlığının bulunmadığını yetkililere belirttiler.Kesin ölüm raporu ve nedeni yapılan otopsi olayından sonra netlik kazanacağı öğrenildi.

Doktor Deniz Akdağ’ın ailesine sabırlar diliyoruz..


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla