Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Cansu Dere Kimdir

Cansu Dere Kimdir Hayatı

Yaklaşık her gün sizlere bir ünlüyü tanıtmaya çalışıyorum.Bugün ise size dizilerde en çok talep gören ve oynaması yönünde popüler olan bir sanatçı Cansu Dere‘yi tanıtmaya çalışıcam.

Peki Cansu Dere Kimdir, kısaca tanıyalım.

Ünlü dizi oyuncusu Cansu Hanım, Anne tarafı güzelliğinden anlaşıldığı üzere İzmir, Selanik göçmeni olup, Baba tarafı ise Bulgaristan göçmenidir.Sanatçımız ilk ve orta okul çağlarını İzmir’de okumuştur.2000 yılı Kanal D televizyon kanalında yayınlanan Miss Turkey yarışmasına katılmaya karar verdi.Yarışmada iyi bir derece olan 3. ile televizyon hayatına atılacağı yıllarını yaşamaya başlamıştır.Daha sonrasında profesyonel manken olan Cansu Dere, Türkiye’nin ünlü moda tasarımcılarının defilelerinde yer almaya hak kazanmıştır.

Popüler bir manken olduktan sonra Türkiyemizi yurt dışında temsil etmiştir.2002 ile 2003 yıllarında Paris şehrinde defileye katılmış, orada ünlü olan fotoğrafçılarıyla birçok kez araya gelip çalışma yapmıştır.

Bana soracak olursanız en önemli rolüyle 2009 yılında en çok izlenen dizi olan EZEL’de Eyşan karakterine rol vermiştir.Hala günümüzde bazı arkadaşlar arası konusu açıldığında Ramiz Dayı kadar, Cansu Dere’nin oynadığı Eyşan karakteride konuşulmaya devam etmektedir.Birkaç sene ayrı kaldığı televizyon ekranlarına dönmeye hazırlanan oyuncu ve mankenimiz Doctor Foster dizisinde rol alacak.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla