Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Alina Boz Corona Oldu

Alina Boz koronavirüs oldu..

Genç sinema ve dizi oyuncusu Alina Boz covid-19 olduğunu açıkladı.Benimde son zamanlarda en çok izlediğim dizilerden biri olan AŞK 101 dizisinde oynayan güzel oyuncu Alina Boz corona‘ya yakalandı.

Bildiğiniz üzere yeni sezon çekimleride AŞK 101 dizisinde oynayan oyuncu, dizi setinde yaptığı coronavirüs testi pozitif çıktığı için 14 gün evde karantina altına alındı.

Olayı şaşkınlıkla karşılayan Alina, sete gidince herkese olduğu gibi banada test yapıldı benimkide pozitif çıktı, diye serzenişte bulundu.Hastalık belirtilerinden hiç biri bulunmadığını açıklayan güzel oyuncu, sonuçta evde 14 gün karantinada kalacağım, diziye ara vermek zorunda kaldım dedi.

Sosyal platformda bir yazı yayınlayan Alina Boz, merak etmeyin evde karantina sürecim devam ediyor, genel sağlık durumum gayet iyi geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler diyerek bir yazı paylaştı.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla