Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Gizem Güven Evlendi

Gizem Güven Kimdir Hayatı..

Sihirli Annem dizisindeki karaktere hayat veren Gizem Güven evlendi.Futbolcu Caner Turp ile evlenen Gizem Güven’e sohbet mobil siteleri ailesi olarak mutluluklar dileriz.

Gizem Güven Kaç Yaşında Evlendi?

Sihir Annem dizisinde Ceren karakteriyle hafızamızda yer eden Gizem Hanım Caner Turp ile dünya evine girdi.Magazin haberlerinde adından söz ettiren oyuncuyu kısa tanımaya çalışalım.

Gizem Güven, 31 Aralık 1993 yılı İstanbul doğumludur.Yaklaşık 3 yaşlarından itibaren televizyon hayatına başlayan Güven, çeşitli reklam filmlerinde oynamıştır.Aynı zamanda sinema filmlerinde dublaj bile yapmıştır.Temiz Aile Temiz Gelecek dizisinde yayın hayatına başlayan oyuncu 20.bölüm de bu diziden ayrılmıştır.Akabinde İki Arada dizisinde Özge karakterine hayat vermiştir.

En çok sevildiği ve tutulduğu dizi ise Sihirli Annem ile 2002 yıllarında Ceren karakterinde oynamış büyük beğeni toplamıştır.Aslına bakarsanız hepimiz biliyoruz ki bu dizide Gizem hanım’ı tanımaya başladık diyebilirim.Dizi bittikten sonra çocuklarında çok sevdiği dizi olan Selena’da oynayan oyuncu Leyla isimli karakteri canlandırmıştır.

İlköğretim eğitimi Özel Kola Kolejinde tamamlamış, Özel Beykent Koleji Sosyal Bilimler Lisesini kazanmış orada okumuştur.Daha sonrasında Beykent Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü yüzde yüz burs şeklinde hayatına devam etmiştir.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla