Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Çukur Seren Kimdir

Çukur Seren Kimdir Hayatı..

Çukur 4.sezonunda bomba transferlerle geri döndü.Geçtiğimiz pazartesi yeni bölümüyle adeta geriye dönüş yaptı.Yeni katılan oyunculardan bir taneside İrem Sak oldu.Merak edenler için Çukur Seren Kimdir onu sizlere anlatmaya çalışacağım.

İrem Sak, 1986 yılında Sivas ilimizde dünyaya gelmiştir.Köken olarak çerkez tarafına ait olan oyuncu, ilkokul ortaokul lise’yi kendi memleketi olan Sivasta okuyan oyuncu, 2006 yılında üniversite öğrenimi için İstanbula gelmiştir.

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı’nı bitiren İrem Sak, lise çağlarında tiyatro’ya merak almış ve birkaç oyun oynamış olup, bu yolda yürümeye karar veren güzel sanatçı 2008 yılında Beşiktaş Kültür Merkezinde Zeytin karakterine hayat vermiştir.Çeşitli reklam filmlerinde oynadı, ilk kez televizyonda Şen Yuva dizisiyle hayatımıza giren İrem Hanım Şehrazat karakteriyle dizide oynamıştır.

En tanındığı dizi olarak Gülse Birsel’in kalem aldığı dizi Yalan dünya’da iyice popüler olmuştur.2012 yılında Kelebek Ödül töreninde sunuculuk yapmıştır.

2015 yılında Güldür Güldür show’a geri dönen yıldızımız 2018 yılında tekrar bu eğlenceli show programından ayrılmıştır.Ölümlü Dünya, Dönerse Senindir ve Düğüm Salonu dizisinde oynayarak Çukur dizisi senaristleri tarafından takip edilmeye başlandı.Nitekim şuan Çukur dizisinde Seren karakteriyle karşımıza çıkıyor.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla