Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Melisa Döngel Kimdir

Melisa Döngel Kimdir..

Şu sıralar adından söz ettiren ünlü adayıda Melisa Hanım oldu.Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren Başar karakterine hayat veren güzel oyuncu, magazin haberlerine bomba gibi düştü.

Melisa Döngel sütyensiz dışarıda arkadaşıyla gezerken objektiflere yakalanan oyuncu, rahat tavırlarıyla adından söz ettirmeyi bildi.Peki Melisa Döngel Kimdir Hayatı nasıldır kendisini tanımaya çalışalım.

Melisa Hanım 25 Ekim 1999 yılında İstanbulda doğmuştur.Lise bittikten sonra oyunculuğa karar veren genç oyuncu Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

2014 yılında Elif dizisiyle ekranlara çıkmaya başlamıştır.

Hangimiz sevmedik, Arka Sokaklar en son Fox Tv’de yayınlanan Bizim hikaye dizisinde Deniz karakterinde oynamıştır.Bende şahsen kendisini Bizim hikaye dizisinde keşfettim, orada güzel genç üniversite çağlarında zengin şımarık bir kız çocuğunu oynamıştır.Şuanki sezonda ise Fox Tv’de yayınlanan Sen Çal Kapımı Ceren Başar rolüyle oyunculuk hayatına devam etmektedir.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla