Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Acun Ilıcalı Uçak Aldı

Acun Ilıcalı Uçak Satın Aldı..

Tv8 patronu sayın Acun Ilıcalı bir haber ile daha gündemden düşmek bilmiyor.Acun Bey, işleri gereği sık sık yurt dışına çıktığı bildiriliyor, bunun üzerine harekete geçen tv8 kanalı sahibi Ilıcalı uçağını değiştirip yeni uçak alma kararı almıştı.

Bunun üzerine Challenger 605 tipi özel uçağını yenisiyle değiştirdi.Acun’un yeni aldığı uçağının kaç para olduğunu merak eden yakın uzak takipçilerini sevindiren bir haberi paylaşacağız.

Araştırmalarımızın sonucu Acun Bey’in yeni uçağı 16 yolcu kapasitesine sahip Kanada ülkesinde yapılan Global Express XRS 2012 model uçağı beğendi, ve onu satın aldı.Uçağı Amerikalı bir şirketten tam tamına 13 milyon dolar Türk parasıyla 99.5 milyon Tl değerinde olduğu belirtildi.

Survivor gereği Dominik Cumhuriyetine giden Ilıcalı rötarlı bir şekilde oraya gidiyordu.Yeni uçağı ile direk İstanbuldan Dominik’e gidecek olan Ilıcalı bu durumdan oldukça keyifli gözüküyor.

Hayırlı olsun diyelim.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.





Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla