Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Perotti Kimdir Hayatı

Diego Perotti Kimdir Hayatı

Fenerbahçe’nin yeni transferi Perotti sizler için araştırdık ve kimdir hayatını anlatmaya çalışacağız.Romadan flaş transferi Diego Perotti Kimdir kısaca anlatalım..

26 Temmuz 1988 yılında Arjantinde dünyaya gelmiştir.Moreno şehrinde doğan ünlü futbolcu CD Meron altyapısında futbol oynamaya başladı.Senelerce futbol aşkıyla oynayan futbolcu çeşitli takımlarda oynamıştır.Bunların başında Boca Juniors Sevilla Genoa en önemliside İtalya’nın ünlü takımlarından Roma formasını uzun yıllarca giymiş bir futbolcudur.

Fenerbahçe sol kanadına bir futbolcu daha kazandırmış oldu.Dieo Perotti ileri uçta sağ ve sol kanatlarda forma giyebiliyor.Asıl mevkisi sol kanat olan futbolcu, sağ ayağını ciddi derece çok iyi kullandığı biliniyor.Perotti boyu 1.79 cm olup, kariyerinde 1 Avrupa Ligi Şampiyonluğu 1 İspanya kupası yer almaktadır.

Erol Bulut acaba yeni katılan futbolcuyu nerede oynatacağı şimdiden odak konusu oldu.Henüz tam sözleşme imzalanmamasına rağmen görüşmeler için bugün öğleden sonra İstanbula gelen ünlü futbolcu yarın büyük ihtimal imzayı atacak gibi gözüküyor.

Yeni transferi Fenerbahçe takımına umarım katkı sağlar, kendisinede başarılar diliyoruz.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla