Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Ozan Kabak Liverpoola Gidiyor

Ozan Kabak Transfer Oluyor..

Avrupadaki gururlarımızdan biri olan Ozan Kabak için transfer haberleri gündeme geldi.Liverpool bu transfer için kesenin ağzını açacağı biliniyor.

Bu aralar avrupaya transfer ihracında iyi durumda olduğumuzu söylemek zorundayım.Çok şükür eskiden bu şekilde transferler yapamıyorduk ama son zamanlardaki genç yetenekli futbolcularımız sayesinde tabiri caizse ölü toprağını üzerimizden atmış bulnuyoruz.

Son zamanlarda Ozan’ın adı Liverpool ile geçmeye başladı.Milyon dolarlar ile savunmasına Van Dijk’i alan kırmızı beyazlılar yaşadığı sakatlık sonucu ve uzun süre sahadan uzak kalacak Van Dijk in yerine milli futbolcumuz Ozan Kabak’ı düşünüyor.

Futbolcumuzun takımı Schalke takımı yaklaşık 30 milyon euro talep ediyor.Bakalım ilerleyen günlerde bu transfer gerçekleşecekmi.En azından bir futbolcumuz daha ingilterenin köklü kulüplerine transfer neden olmasın..


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla