Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Abdullah Avcı Kiminle Anlaştı

Abdullah Avcı Antalyaspor ile anlaştı.

Trabzonspor’un Fenerbahçe karşısında aldığı mağlubiyet sonrası teknik direktör Newton’un koltuğu sallanmaya başlanmıştı.6 haftadır kötü sonuçlar sonrası teknik direktör arayışlarında bulunan Trabzonspor yönetimi Mustafa Reşit Akçay Şota Arveladze Abdullah Avcı arasında gidip geliyordu.

Fenerbahçe derbisi sonrası Avcı ismi ön plana çıkmıştı, hatta ufak pürüzlerin kaldığı konuşuluyordu.Fakat sürpriz Antalyaspor teknik adamı Tamer Tuna’nın hiç beklenmeyen istifası sonucu Abdullah Avcı adı öne çıktı.

Tamer Tunanın yaptığı açıklamada başkanımız ile aramızda sorun yok, kariyerim sonucu buradan ayrılma kararı aldım dedi.Bu süre sonrasında Avcı ile iletişime geçen Antalyaspor yönetimi ciddi bir ilerleme kaydedildiğini birkaç güne yeni teknik adamı açıklayacağı konusunda ip ucu verdi.

Acaba Abdullah Avcı kimi seçicek bu şimdiden merak konusu oldu.Trabzonspor mu Antalyaspor mu bunu ilerleyen günlerde göreceğiz.Sizlerde bu konu hakkında aşağıdaki yorum kutucuğuna fikrinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla