Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Ankara Sokağa Çıkma Yasağı

Ankara 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı getirildi.

Covid 19 ile yaşam sürmekte olup son zamanlarda ikinci pig çıktı bildiğiniz üzere, gerek test sayılarında gerek vefatların artmasıyla beraber yeni kararlar alınmaya başlandı.

Tüm yurt içinde sokağa çıkma yasağı duyulmamıştı ekonominin’de düşünülmesi açısından böyle bir karar alınmamıştı.Son dönemde böyle bir şeyin olacağını herkes az çok tahmin edebiliyordu.

Başkentimiz Ankara bugün aldığı kararla herkesi şaşırttı.Kovid 19 kararları kapsamında 65 yaş üstü vatandaşlarımızın saat 10:00 ile 16:00 saatleri arasında sokağa çıkma yasağı getirildi.

Bildiğiniz üzere bundan 4-5 ay önce Türkiye geneli böyle bir karar alınmıştı, ve açıkçası faydasınıda gördüğümüzü söyleyebiliriz.Çünkü risk altında olan 65 yaş üstü insanlarımızın korunulması ve sağlığı açısından böyle bir karar alınması bence çok mantıklı olmuştur.

Umarım bu tip uygulamayı diğer illerimizde en kısa zamanda yapmaya çalışır.Unutmayın ki mesafe maske temizlik bu 3 ana unsuru unutmayalım, unutturmayalım.

 

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla