Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Selim Koçovalı Öldü

Selim Koçovalı Öldü mü ?

Türkiyenin en çok sevilen dizilerinden biri olan Çukur dizisinde dün akşam yayınlanan yeni bölümde final sahnesi kafaları karıştırdı.Vartolu Saadettin’in dizisin ayrılmasından sonra teker teker başrol oyuncularının ayrılması acaba Çukur dizisinde neler oluyor diye kafa karıştırmaya başladı.

Pazartesi günü yayınlanan bölümde yani dün akşam gayet hareketli sahneler izlemiştik.Seyircilerin Cumali Koçovalı’nın öldürüleceği konusunda birşeyler bekliyordu, ama ters köşe yapıp Selim Koçovalı hain bir planla pusuya düşürüldü.

Önceki bölümlerde bir pavyonda saz çalan biri olarak diziye katılan Cemil karakteri oysaki Çağatay Erdenet’in adamıymış.Bu bölüme kadar kimse hainlik yapacağını bilmiyordu, ama tahmin edenlerimiz olmuştur mutlaka,dün akşam su yüzüne olay çıktı.Cemil Selim Koçovalıyı arayıp abi beni kaçırdılar, bana yardım et! diyerek onu bir mekana çağırdı.Cemil orada eli kolu bağlanmış vaziyette duruyordu tam Selim karakteri onu kurtaracakken Çağatay Erdenet karşısına dikildi.

Cemil’in Selim Koçovalının kafasına silah darbesiyle bayıltması sonucu dizi orada bitmişti.Yeni bölüm fragmanında ise Yamaç benim abim öldü diyerek intikam alacağını, açık bir şekilde dile getiriyor.Selim Koçovalı gerçek ismiyle Öner Erkan diziye veda etti diye haberler çıktı.Yeni bölümde bu durumu hepimiz anlayacağız, kim bilir bizi neler bekliyor..


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla