Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Kadir Topbaş Sağlık Durumu

Kadir Topbaş’ın sağlık durumu nasıl ?

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Topbaş maalesef yoğun bakımı alındı.Corona testi potizif çıktığı andan itibaren hastanede tedavi altına alınan sayın Topbaş bugün sabah sularında yoğun bakım ünitesine alındı.

KADİR TOPBAŞ SAĞLIK DURUMU NE DURUMDA

Sayın Kadir Topbaş’ın oğlu Mustafa Ömer Topbaş medya aracılığıyla yaptığı açıklamada Babam yoğun bakıma alınmıştır.16 Kasımdan bu yana babasının hastanede olduğunu söylene Ömer Topbaş, şuanda oksijen desteği alan babası için ilerleyen süreçlerde herhangi bir ilermeme olmaması durumunda entübe olacağını açıkladı.Babamı sevenler bizi sevenler dularınızı lütfen bizden esirgemeyin diye açıklama yaptı.Dualarınız sayesinde inşallah Kadir Topbaş sağlığını atlatacaktır dedi.

Bizde sohbet mobil siteleri ailesi olarak sayın eksi İBB Başkanımız Kadir Topbaş ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz, umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur ailesinin yanında olur..


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla