Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Kırmızı Oda Alya Kimdir

Kırmızı Oda Alya kimdir hayatı..

Son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan Kırmızı Oda bildiğiniz üzere tv8’de yayınlanıyor.Her geçen gün izlenme oranlarında yükselişe geçen dizinin önemli karakterlerinden biride Alya dır.Peki kırmızı oda alya kimdir bunu anlatmaya çalışacağız.

Kırmızı Oda’daki ismi Alya olsada, gerçek adı Melisa Sözen olan ünlü oyuncu uzun süreden beri dizilerde rol almıyordu.Şuanki Kırmızı Oda dizisinde başarılı performans sergileyen Sözen 6 Temmuz 1985 doğumludur.

İstanbul doğumlu olan oyuncu Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünü bitirdikten sonra birkaç dizi film projelerinde yer almıştır.Yavaş yavaş kendisini 2004 yılında yayınlanan Çemberimde Gül Oya dizisinde Feriha karakterine hayat vermiştir.Oyunculuğun yanı sıra seslendirme yapan sanatçımız 2013 yılında Şubat dizisinde oynamış olup, Altın Palmiye Ödülü alan Kış Uykusu filminde Nihal rolünde oynamıştır.2020 yılında yani şuandaki hayatında Kırmızı Oda dizisinde Alya ismiyle oyunculuğuna devam ediyor.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla