Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Suvivor Öykü Çelik

Survivor Öykü Çelik Kimdir, Hayatı.

Türkiyenin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor 2021 için çalışmalara başlayan Acun Ilıcalı ilk ismi geçtiğimiz günlerde açıklamıştı.Cemal Hünal’ın ardından magazin sayfalarından son zamanlarda yer alan Öykü Çelik Survivor 2021’e hazırlanıyor diye haber aldık.

Bu haberin gündeme oturması bizide şaşırttı.Henüz Acun Bey’den bu haberi doğrulayamadık.Fakat kulislerde bu isim konuşulmaya başlandı.Bizde Öykü Çelik Kimdir sizlere tanıtmaya çalışacağız.

Öykü Çelik Kaç Yaşında, Öykü Çelik..

Pek çok dizide yer alan güzel oyuncu 13 Temmuz 1987 yılında İstanbulda doğmuştur.Çocukluk yılları biraz sıkıntılı geçen Öykü Çelik babası futbol antrenörü olup ailevi sebeplerinden ötürü yaklaşık 11 yılda 9 tane okul değiştirmek zorunda kalmıştır.Çocukluk hayali oyuncu olan Öykü Çelik bu hisleri doğrultusunda Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünde okumuştur.Bu dönemlerde ciddi bir trafik kazası geçiren sanatçı okulunu tamamlayamadı.Fakat daha sonra eğitimini tamamladıktan sonra, Akasya Durağı ve Selena dizisiyle ekranlara çıkmaya başlamıştır.2009 yıllarında Kanımdaki Barut Cin Geçidi filmlerinde rol almaya devam etti.

2011 yılında ise Meltem Cumbul ile Oktay Kaynarca’nın oynadığı başrol dizisi Nuri dizisinde Reyna karakterine hayat vermiştir.Benim için en güzel dizisi ve hayatımıza giren Mahsun Kırmızıgül’ün yapımında Benim İçin Üzülme dizisinde ciddi derecede beğeni kazanmıştır.

Eğer bu haber doğruysa Öykü Çelik hanımefendiye şimdiden survivor 2021 yarışmasında başarılar diliyoruz.Bir  önceki konumuz Kırmızı Oda Alya Kimdir konumuzu okuyabilirsiniz.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla