Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Hes Kodu Nedir

Hes Kodu Nasıl Alınır..

Pandemi sürecinde yeni bir uygulama çıkmıştı, Hes Kodu olan vatandaşlarımız kendini güvende hissediyor olası olumsuz bir durumda ise olayın takibini yapan bir uygulamadır.Hes kodunu her Türk Vatandaşı alabiliyor.Peki Hes Kodu nasıl alınır diye soracak olursanız bunu size anlatmaya çalışacağım.

Hes Kodu Nasıl Alabilirim

Hes kodu iki yöntemle alınabiliyor.

1.Hayat Eve Sığar uygulamasısyla

2.Sms onay koduyla alınabilir.

Hayata eve sığar uygulamasını indirdikten sonra karekodlarım bölümüne tıklanır, karşımıza gelecek ekrana kategori alan adı ile kişisel bilgiler doğru bir şekilde yazılır.Oluşturulan hes kodu karşınıza gelecektir onu kullanabilirsiniz.

Hayat Eve Sığar mobil uygulamasında ise şu şekilde yapıyoruz.Hes Kodu İşlemleri kısmına gelinir akabinde hes kodu  oluştur bölümüne tıklıyoruz.Kod karşınıza gelicek onu kullanabilirsiniz.

2. Sms koduyla nasıl alabiliriz onuda anlatalım.HES yazıp bir boşluk t.c kimlik numarası boşluk t.c kimlik seri numarası son 4 harfini yazıyoruz bir boşluk paylaşım süresini yazıyoruz.2023’e msj atılır hes kodunuz oluşturmaktadır.Dipnot olarak ise bu sms yoluyla aldığınız hes kodu 15 gün kullanımlık olacaktır.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla