Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Sihirli Annem Kadrosu

Sihirli Annem geri dönüyor..Sihirli Annem Afişi yayınlandı.

Acun Ilıcalı yine başka bir projeyle daha karşımızda.Yeni yıl Ocak 2021 yılında Sihirli Annem dizisini tekrar gün yüzüne çıkarıcak Ilıcalı son aşamaya kadar geldi.TV8 patronu yeni çıkardığı platformu Exen ilk dizisiyle karşınıza gelicek.Eski dönemde çok izlenen dizilerden biri olan Sihirli Annem bizimde gençlik yıllarımıza denk gelen ve takip ettiğimiz bir diziydi.

1 Ocak 2021 yılında devreye girecek dijital platformda yayınlanacak Sihirli Annem kadrosunu merak ediyorsanız sizler için araştırdık.Emre Altuğ Nergis Kumbasar Lale Başar Çiçek Acar Açelya Topaloğlu Bülent Seyran Hande Katipoğlu Eylem Yıldız büyük oyuncular oldu.Küçük oyuncular ise  şu şekilde Nisa Sofia Aksongur Cemre Demircan Egemen Uysal bu dizide yerini alacak oyuncular oldu.Dijital formda yayınlanacak dizi Exxen’e giriş Sihirli Annem dizisinin afişini izleyip görebilirsiniz.

Acun Ilıcalı’nın yeni ortaya çıkardığı Exxen sanırım çok izlenicek gibi duruyor.Bizlerde takip etmeyi düşünüyoruz.Dilerseniz yan tarafta bulunan sohbete basla kısmına girip sohbet  edebilirsiniz.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla