Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Meryem Kasap Kimdir

Survivor 2021 yarışmacılarından Meryem Kasap kimdir, size anlatmaya çalışacağım.

Meryem Kasap Survivor 2021 yarışmacısı..

Bir önceki survivor yarışmasında talihsiz bir kaza sonucunda veda eden yarışmacı Meryem Kasap, Acun Ilıcalının yeterince kendisini gösteremediği survivor hayatına bir kere daha şans vererek 2021 survivor ünlüler kısmına tekrar davet edip yarışmasına katılmasını istedi.

Survivor Meryem Kasap 1 Mayıs 1992 yılında Karadeniz ilimizin en güzel yerleriden biri olan Trabzonda doğmuştur.Ailenin en ufak bireyi olan Meryem hanım henüz ilk okul yıllarında iken tiyatro merakı sarmış ve 3 yıl bu branşla ilgilenmiştir.Lise yıllarında ise spora olan merakı başlamış hentbol lise takımında 2 sene forma giymiştir.Toplu olarak değilde bireysel yarışmayı seven Meryem Kasap buradan atletizm’e geçiş yapmıştır.Yaşadığı bir sakatlık sonrasında atletizmi bırakmak zorunda kalıp 400 metre koşu yarışlarına başladı.Kısa sürede bu branşta çok başarılar kazanmasıyla beraber henüz ilk senesinde Türkiye Şampiyonluğuna ulaşmıştır.

Sporla ilgilenip aynı zamanda eğitimini yarıda bırakmadı Karadeniz Teknik Üniversitesinde beden eğitimi spor yüksekokulunda kazandı ve okudu.

Türkiyemizi Balkan Şampiyonası Avrupa Şampiyonası Akdeniz Şampiyonası ve sayısı oldukça çok olan üst düzey yarışmalarda bizi temsil eden bir hanımefendidir.Son olarak Fitness eğitmenliği olarakta görev yapmaktadır.Survivor 2021 yarışmacılarından İsmail Balaban Kimdir onuda yazılarımızda görebilirsiniz.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla