Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Alina Boz Vikipedi

Maraşlı Mahur Kimdir..

Maraşlı dizisi ocak 2021 yılında atv dizisinde yayınlanmaya başlayacak.Maraşlı dizisi oyuncularıda merak edilmeye başladı hal böyle olurken, bende sizler için Mahur karakterine hayat vericek olan Alina Boz‘un hayatını paylaşmak istiyorum.

Alina Boz Hayatı nasıl geçti, bir bakalım.

Güzel oyuncu Rusya’nın başkenti Moskova’da 14 Haziran 1998 yılında dünyaya gelmiştir.Güzelliğini kimden aldığını soracak olursanız Annesi Rus Babası Bulgaristan göçmeni olan Alina hanımefendi ilk okulunu okuyacak yaşa kadar Rusyada kalmıştır.Yaklaşık 7 yaşında Ailesinin işi sebebiyle Türkiyeye göç edip yerleşmişlerdir.İlk okul yıllarını Türkiyede okuyan aynı zamanda türkçesini geliştiren oyuncu, lise yılları ise Özel Gökjet Havacılık Lisesi Kabin hizmetleri bölümünde okuyup mezun oldu.

Alina Boz Üniversite zamanı

Özel Kadir Has Üniversitesinde tiyatro bölümünde okumuştur.Oyunculuk kariyerine 2013 yılında daha 15 yaşındayken Cesur Hemşire dizisinde Canan rolünde oynadı.2014 yılında Paramparça dizisinde oynadı, 2016 yılında Kaçma Birader filminde Melis rolüyle beğeni kazandı.2017 yılında Börü filminde rol alarak iyice popüler olan güzel oyuncu en son Netflix dizisinde Aşk 101 dizisinde Eda karakterine hayat vermiştir.

sohbetmobil sitesi olarak güzel Alina Boz hanımefendiye yeni dizisinde başarılar diliyoruz.Bir önceki konumuz Sek Süt Satıldı yazımızı okuyabilirsiniz.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla