Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Mesut Özil Geliyor

Mesut Özil Geliyor mu, mesut özil, mesut özil haberleri

Fenerbahçenin en çok beklediği bu seneninflaş transferi Mesut Özil yakında geliyor.Her sene başında bu haberler çıkıyordu bildiğiniz üzere, ama bu sene farklı olacak gibi bu transfer gerçekleşeceği gibi gözüküyor.

Son dönemde sosyal medya platformunda Mesut Özile takipçileri sordukları sorularıyla kendisini sıkıştırdı.Cevapları çekinmeden veren ünlü futbolcu Türkiyenin en büyük kulübü sorusuna tabiki Fenerbahçe diyerek cevap verdi.En beğendiği semti ise Kadıköy olarak bildirin Özil’in bu hareketleri en kısa sürede Fb takımıyla sözleşme imzalayacağına delil olarak gösterildi.

Aslında bu transfer bitti, ünlü futbolcuyla senelik 5 milyon euro bedeliyle anlaşıldı.Arsenal takımuyla bağlalarını koparmak için uğraşan futbolcu bedelsiz ayrılmak için görüşmelerini sürdürüyor.En kısa sürede bu olay bittiği taktirde ara transfer sezonunda Fenerbahçe Mesut Özil ile sözleşme imzalayacak.

Raket gibi sol ayağıyla müthiş ara pası veren futbolcunun nasıl oynacağını bende merak ediyorum.Yılın transferi olacak diyebiliriz Türkiye ligi için, şunuda unutmamak lazım bu transferde Acun Ilıcalı’nın payıda çok yüksek kendisine buradan teşekkürlerimizi sunalım.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla