Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Devlet Memuru Zam Oranı

devlet memurlarına 2021 zam oranı açıklandı.

Asgari ücret zam oranı herkesin bildiği gibi ciddi bir şekilde yükseltilerek 2.830 tl olmuştu.Herkes bu asgari ücret zam oranı hakkında çeşitli yorumlar yaptı.

Devlet memuru 2021 zam oranlarıda belli oldu.Yaklaşık 7.33 oranında zam yapıldı bu oranı görmek isteyenler ise maaş bordlarına bakabilirler.Devlet üzerinden yapılan açıklama göre devlet memurları zam oranlarına internet üzerinden bordro sorgulama yaparak görebiliyorlar.

2021 devlet memuru bordro sorgulama

Yeni maaşlarına e-devlet üzerinden bakabilecek devlet memurlarına müjde.Peki maaş bordrolarına nasıl bakabiliriz diyenler için bu yazımı yazmak istedim.Şu şekilde bakabiliyorsunuz,

Kamu personeli olanlar BURAYA TIKLAYARAK açılacak sitede, maaş bordlarına bakıp yeni alacakları parayı oradan görebilirler.

Tüm vatandaşlarımız için inşalah güzel bir sene geçirmek dileğimle..Bu konu hakkında aşağıdaki yorum kutucuğa olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla