Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Survivor Sancakay

Survivor Sancakay Ilım Morgül Kimdir.

Survivor 2021 yarışmacılarından olan Sancakay ılım morgül hırslı görüntüsüyle dikkat çekiyor.Aynı zamanda teknik direktör Ünal Karaman‘ın yiğeni olan survivor sancakay kimdir merak edenleriniz vardır, o yüzden size sancakay kimdir konumuzu yazmış bulunuyorum.

Survivor 2021 sancakay hayatı

Sancakay ılım Morgül’ün hayatı çeşitli dallarda yaptığı eğitimlerle dikkat çekiyor.Sporcu kimliği bulunan yarışmacımız 30 Ocak 1997 yılında istanbulda doğmuştur.Survivor gönüllüler yarışmacısının hayatı Rize ve İzmirde geçmiştir.Ritmik jimnastikle spor hayatına atılan gönüllüler sancakay, Lise 3 yıllarında futbol oynamaya başladı.Rizespor’a transfer olduktan sonra bu şehirde liseyi bitirmiştir.Karadeniz Üniversitesinde rus dili ve edebiyatı okulunu bitirdi, çok iyi derecede ingilizce rusça konuşmaktadır.

İstanbulda tiyatro konservatuar yetenek sınavına girip kazandı, şuan 4.sınıf öğrencisidir.Aynı zamanda yaklaşık 5 senedir vocal olarak müzik alanında kendisini geliştirmiştir.Kendi besteleride olan survivor 2021 sancakay çok iyide gitar çalmaktadır.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla