Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Meryem Kasap Diskalifiye

Meryem Kasap Survivor 2021 yarışmasından diskalifiye oldu..

Survivor 2021 yarışması heyecanlı bir şekilde başlamıştı.Ünlüler yarışmacılarından birbirinden değerli ünlü tanıdıklarımız vardı.Bunların arasında Cemal Hünal‘ın diskalifiye edilmesinden sonra bir başka yarışmacı Meryem Kasap‘ta sakatlıktan dolayı yarışmaya erken veda eden yarışmacılardan oldu.

Geçen sene survivor yarışmasından sağ ayak dizinden yaşadığı sakatlıktan ötürü veda eden Meryem Kasap bir türlü survivor yarışmasına tam manasıyla katılım sağlayamadı.Bu sene iyi bir başlangıç yapan Kasap geçen bölümdeki oyunda dizindeki ağrısından ötürü yarışmayı yarıda bırakmıştı.Birden yere kendini bırakan yarışmacı yapılan tetkiklerden sonra yarışmaya devam ediyordu.

Birkaç gün aradan geçmesinden dolayı Meryem Kasap Diskalifiye sonucu yarışmaya veda eden ikinci yarışmacı oldu.Yapılan eleme oylaması sonucu konuşan Acun Ilıcalı 2 gündür bu konuyu düşünüyordum Metin Kuş ile sürekli irtibattaydık ve sonunda karar aldık.Yaşadığı diz sakatlığından dolayı Meryem Kasap’ın yarışmaya devam edemeyeceğine karar verdik.Daha önce dizinden yapılan operasyondan tekrar olması gerektiğini söyleyen tv8 patronu maalesef yarışmanın şampiyonluk adaylarından biri olarak gördüğüm bir yarışmacıyı daha sağlığından ötürü diskalifiye etme kararı aldık dedi.

Bu konuşmadan sonra tüm yarışmacılar şaşkınlıkta birbirlerine baktılar.Bu olaya çok üzüldüğünü hatta ağlayarak bu durumu yaşayan Kasap en önemlisi sağlık diyerek yapıcak bişey yok kısmet dedi..

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla