Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Ayşe Özgecan Ölümü

Ayşe Özgecan Usta ölümü herkesi şaşırttı..

Ayşe Özgecan cinayet mi yoksa intihar mı ?

Bu soruyu ben gibi herkes sanırım merak ediyor olmalı.Genç bir bayan’ın kalkıp Ankaradan Zonguldak’a sevgilisinin yanına gidip 8. kattan aşağı düşmesi haberlere bomba gibi düştü.

Ayşe özgecan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.Bu konu hakkında sevgilisi B.C.A yı polis olayla soruşturma bitene kadar gözaltında bulunuyor.Cenazesini almaya giden rahmetli Özgecan’ın babası Kenan Usta 8.kattan aşağı kızım kendi mi düştü, cinayet mi sorusu gerçekten kafamı karıştırıyor dedi.Komşuların sevgilisi tarafından aşağı düşeceği sırasında tutamıyorum artık diye bağırdığını dile getiren Kenan Usta 55 kilogramlık bir bayanı bir erkek nasıl tutamaz diyerek sitem etti.

Ayşe Özgecan Usta’nın ölümü sırlarınıda beraberinde götürdü.Polis ekiplerinin ve olay yeri inceleme neticesinde yapılan araştırmaların sonucu bekleniyor.Rahmetli Ayşe’nin ailesine baş sağlığı diliyoruz, kalanlara Allahtan sabır vermesini dileriz.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla