Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Limonlu Su Faydaları

Limonlu Suyun Faydaları nelerdir..

Oldukça basit ve etkili bir yöntem olan limonlu su bende dahil herkesin sabah aç karnına yapabileceği basit bir yöntemdir.Son derece basit ekonomik herkesin yapabileceği 1.5 lt suya 2 bardak limon sıkmanız size yeterli olacaktır.

Limonlu su faydası nedir ? 

Limonlu suyu yaptığınız andan itibaren 1 ay boyunca kullandığınız taktirde faydalarını kesinlikle göreceksiniz.Ben şahsen her sabah kalktığımda yapmış olduğum limonlu suyu tüketiyorum.Enfeksiyon ve hastalıklara karşı bakterilerin büyümesine vücuda yayılmasına ciddi derecede yararı vardır.Limon suyu bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.

Vücudumuzda bulunan ürik asidi eritmeye yardımcı olur, düzenli kullanıldığı taktirde romatizmayı önler.Mide ekşimeniz varsa 1 bardak limonlu su içtiğinizde size iyi gelecektir.Karaciğerdeki enzimleri düzenlemeye yardımcı olur, enerji vererek karaciğerinizin durumunu korur.

En önemli özelliği ise limon’un tümörleri engellediği bulunmuş olup, kanser olma riskinizi kesinlikle azalttığı kanıtlanmıştır.

Unutmayın hergün 1 bardak limonlu su size iyi gelecek..

 

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla