Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Caner Cindoruk Kimdir

Caner Cindoruk yani sadakatsiz volkan arslan kimdir hayatı nasıl geçmiştir.Kısaca anlatmaya başlayalım.Sadakatsiz volkan başrolde bildiğiniz üzere cansu dere ile rol alıyor.Son zamanlarda çıkan dizilerden reyting alan ve yayında kalmaya devam eden dizilerden bir tanesi sadakatsiz dizisidir.

Caner Cindoruk Hayatı 

Sadakatsiz Volkan 2 Nisan 1980 yılında Adana’da doğmuştur.41 yaşında olan yakışıklı oyuncu, babası Zafer Cindoruk öykü kitapları yazıyor, iki kardeşide oyuncu olan Cindoruk sanatsal olarak bir aileden gelmektedir.Lise yıllarında tiyatroya eğilimi olan oyuncu bu şekilde ekranların karşısına çıkmaya başlamış olup Çukurova Üniversitesinde işletme okumuştur.Fakat burada da tiyatrodan kopmayıp okul tiyatrosunda yer almış yönetici ve yönetmen olarakda görev almıştır.

Caner Bey 2006 yılında oyunculuk hayalini bırakmadı 4 çocukluk arkadaşıyla İstanbula gelerek burada mesleğini sürdürmek istedi.Geldiği sene Beynelminel filminde Öykü Namal ile rol aldı.2007 yılında Karagüneş dizisinde oynadı, 2008 yılında Geç gelen bahar ve Yaprak Dökümü dizisinde başrolde oynamıştır.

Sadakatsiz Volkan yani Caner Cindoruk beyfendinin kısaca hayatını anlatmaya çalıştık.Tabiki daha çok rola aldığı dizi ve filmler bulunuyor.Ben başlıcalarını yazmaya çalıştım.Şuan 2020 yılında başlayan Sadakatsiz dizisinde kendisi Volkan Arslan adlı kişiyi canlandırmaktadır.

 

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla