Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Damla Ersubaşı Kimdir

Damla Ersubaşı Hayatı..

Seneler önce Sihirli Annem dizisiyle hayatımıza giren Damla Ersubaşı sabah programı demet akalın ile alişan’ın dün konuğu olmuştu.Herkes o diziyle onu hatırlarken şimdiki hayali baya merak edilip internet üzerinden araştırılmaya başlandı..Bizde bunu bilip merak edenler için bu konuyu yazmaya karar verdik.

Damla Ersubaşı Kimdir Sihirli Annem Tuğçe Kimdir

Güzelliğiyle ve fiziğiyle izleyenleri şaşırtan oyuncu şu sıralar popüler olma yolunda ilerliyor.Peki Damla Ersubaşı nerede doğdu..

Oyuncu Damla Hanım 21 Haziran 1993 yılında İstanbulda doğmuştur.Şuanda 27 yaşında olan Damla Ersubaşı Beykent Üniversitesinden mezun  olmuştur.Sihirli Annem’in yanı sıra Sabit Kanca 2 filminde karşımıza çıkmıştır.Genç yaşta evlenen Sihirli Annem Tuğçe 2020 yılında eşi Mustafa Can Keser’den ayrılma kararı alıp boşanmıştır.4 yıllık evliliğini bitirme kararında ise şiddet ve ihanet nedeniyle ayrıldığı biliniyor.Güzel oyuncunun Zehra ve Zeynep Nisa adında iki kızı bulunmaktadır.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla