Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Kırmızı Oda Nazlı

Kırmızı Oda Nazlı Kimdir Hayatı nasıldır onu paylaşmaya karar verdim.,

Tv8 kanalında reyting rekorları kıran dizilerden bir tanesi olan ve yaşanmışlıkları anlatan dizide yeni bir karakter katılmıştı.Geçtiğimiz bölümlerde yer alan Pınar Deniz yani Kırmızı Oda Nazlı dizi adıyla kimdir neler yapar, kaç yaşında merak edenler için paylaşalım.

Kırmızı Oda Nazlı Hayatı

Pınar Deniz gerçek adıyla 4 Kasım 1993 te Adanada doğmuştur.Aslen Mardin ve Arap kökenli bir aileden gelen güzel oyuncu henüz 2 yaşındayken İstanbula göç edip bu yaşına kadar Tarabyada büyümüştür.İstan Üniversitesi Halkla İlişkiler ve reklamcılık bölümünden mezun oldu.2014 yılında Sil Baştan dizisinde oynamış olup ayrıca şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani şarkısının klibinde oynamıştır.

2016-2018 yılında Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterine hayat vermiştir.Bizim ise en çok tanıdığımız popülerliği adım attığı dizi ise Netflixte yayınlanan Aşk 101 dizisinde öğretmen Burcu olarak karşımıza çıkmıştır.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla