Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Nil Karataş Kimdir

İşte benim stilim programıyla hayatımıza giren Nil Karataş 28 Şubat Demet ile Alişan’ın konuğu olmasıyla beraber herkes tarafından bu kızda kim, buna neler olmuş gibi söylemlerle magazin açışından merak edilenler arasına girmeyi başardı.Bizlerde Nil Karataş kimdir, diye sizi aydınlatmak için bu konuyu yazdık.

Nil Karataş Hayatı

Şarkılarının yanı sıra fiziğiyle ve güzelliğiyle oldukça konuşulan Nil Karataş 1984 yılında İzmirde doğmuştur.36 yaşında güzel şarkıcı  36 yaşında olup, işte benim stilim o ses türkiye programlarına katıldıktan sonra iyice popülerliği artmıştır.Üniversite okuduktan konservatuar keman aynı zamanda piyano bölümünden mezun olmuştur.Çok iyi derecede keman çalan Nil hanım sana güvenmiyorum klibinde bunu izleyicilere kanıtlamıştır.

Nil karataş evli mi, sorusunu sizlerde benim gibi merak ediyorsunuzdur onuda cevaplayalım.Güzel şarkıcı 2017 yılında Alper Kalafçıoğlu ile evlenmiştir.Çok uzun süre evli kalmayan sanatçı kısa bir süre sonra şiddetli geçimsizlik sebebiyle ayrılık kararı almıştır.Şuan bekar olarak hayatına devam ediyor..


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla