Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

2 Mart Koronavirüs Tablosu

2 Mart koronavirüs tablosu herkesi şaşırttı..

2 Mart 2021 corona ayrıntıları geldi..Hepimiz vakaların ve ölüm sayılarının düşeceğini beklerken bugün ayrıntılı tablo gelince haylice şaşırdığımızı düşünüyorum.

Corona 2 mart 11.837 vaka ile son zamanların en yüksek değerine ulaştı.Tam kısıtlamaların genişletildiği biraz daha insanların rahat dolaşabileceği bir ortamda bu sayı hiç iyi olmadı.Sağlık bakanı Fahrettin Koca 2 Mart değerlerini açıklarken daha dikkatli olmamız gerektiğini daha yeni başlarken bu değerlerin çok yüksek olduğunu dile getirdi.Vefat sayısı 2 mart salı günü 68  olduğu söylendi.

İnsanlarımızın artık bu hastalığı daha çok ciddiye alınmasının kanıtı bu olsa gerek.Lütfen vatandaşlarımız tüm halkımız bu duyarlılığı elinden düşürmesin.Bakın daha kısıtlamın rahatladığı bu dönemde okullar açıldı insanlar daha çok sosyal olmaya başladığı zamanda herkes kişisel birey olarak dikkat etmeli.3 mart coronavirüs tablosu inşallah iyi gelir umuduyla..

Maske mesafe temizlik bu 3 eyleme lütfen dikkat edelim..

 

 

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla