Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

İlayda Alişan Hayatı

Masumiyet dizisi Ela kimdir hayatı nedir anlatalım..

En son Çukur dizisindeki karakter ile üne kavuşan İlayda Alişan rol icabı Çukurdan öldükten sonra herhangi bir dizide rol almamıştı.Popüler olmaya başlayan masumiyet dizisi Ela’sı fox tv ile anlaşıp bu diziyle tekrar ekranlara dönmeyi başardı..

İlayda Alişan Kimdir

Peki İlayda Alişan yani Masumiyet dizisindeki Ela’sı kimdir, 1996 yılında İstanbulda doğmuştur.Bu yaşına kadar İstanbulda yaşayayan ve eğitimlerine devam eden Masumiyet Ela karakteri şuan Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde okumaya devam etmektedir.İlayda Alişan ekranların karşısına ilk olarak Bir Çocuk Sevdim dizisiyle tanımaya başladık.Akabinde Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı dizilerinde rol almaya devam etmiştir.Çeşitli reklam filmlerinde de oynayan genç güzel oyuncu asıl patlamasını Çukur dizisinde yapmıştır.

2019-2020 dizisinde Netflix Hakan Muhafız dizisinde Aylin karakterine can vermiştir.Trtekide Şampiyon dizisinde rol aldı.Şuan Masumiyet dizisi Ela karakteriyle herkesin ilgi odağı olmayı başardı.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla