Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Nihat Hatipoğlu Kimdir

Ramazan ayı denilince akla ilk gelen isimlerden biri Nihat Hatipoğlu bildiğiniz üzere atv ekranlarında gerek iftar vakitlerinde gerekte sahur zamanı yaptığı dua yada anlatımlarıyla hepimizin beğendiği isimlerden biridir.Nihat Hatipoğlu kimdir diye merak edenleriniz için bu konuyu açma kararı aldım.

Nihat Hatipoğlu Hayatı

Nihat Hatipoğlu 11 Mayıs 1955 yılında Diyarbakır kentinde doğmuştur.İyi bir ilahiyatçı olmasıyla beraber akademisyen’dir.Ramazan aylarında yaptığı programlarıyla iyi bilinir.Nihat hoca ilkokul sürecini Siirt ve Malatyada okudu.1975 yılında Uşak lisesini ve İmam hatip okulunu bitirmiştir.Daha sonra 1981 Ankara Üniversitesi İlahiyat bölümü bitirdi, 2000 yılında ise Doçent olmuştur.2012 yılında ise Profesör olarak hayatında büyük ilerleme kaydetmiştir.Bunların yanı sıra 1985 ve 1987 yıllarında Mısıra giderek Arapça dersi görüp orada eğitimlerini tamamladı.

Çeşitli global ve ulusal kanallarda iftar, sahur programlarına devam etmektedir.Radyo ve televizyon seyircileri tarafından yaptığı programlar dolayısıyla kendisini 1. olarak seçmiştir.Nihat Hatipoğlu evli olup 3 çocuğu bulunuyor.

Nihat Hatipoğlu Nereli Hayatı nasıldır kısaca size anlatmaya çalıştım.Bu konu hakkında yorum yapmak isterseniz sizlerin bize bildirim yapmanızı bekliyoruz.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla